Hierbij de indeling per poule van het 30e Struik en Hamerslag toernooi 2018. (zaterdag 7 april)

De eerste wedstrijden beginnen om 8.30uur, zorg dat je uiterlijk 15 minuten vóór aanvang van je eerste wedstrijd aanwezig bent en je hebt aangemeld bij de wedstrijdtafel.

Op de dag zelf worden géén programma's uitgereikt!

Download hier de PDF's:

TOERNOOI OVERZICHT 2018 OCHTEND
Heren Dubbel POULE A (A/B-niveau)
Heren Dubbel POULE B (B-niveau)
Heren Dubbel POULE C (B-niveau)
Heren Dubbel POULE D (C/D-niveau)
Dames Dubbel POULE E (A/B-niveau)
Dames Dubbel POULE F (B-niveau)
Dames Dubbel POULE G (C/D-niveau)

TOERNOOI OVERZICHT 2018 MIDDAG
MIX POULE H (A/B-niveau)
MIX POULE I (B-niveau)
MIX POULE J (B-niveau)
MIX POULE K (B-niveau)
MIX POULE L (C-niveau)
MIX POULE M (D-niveau)
MIX POULE N (D/E-niveau)

==============================================================================================

BV Strijen wenst jullie een sportief badmintontoernooi
                                                                                                           
TIJD WEDSTRNR BAAN 1       BAAN TIJD WEDSTRNR BAAN 2       BAAN TIJD WEDSTRNR BAAN 3       BAAN TIJD WEDSTRNR BAAN 4       BAAN TIJD WEDSTRNR BAAN 5        BAAN TIJD WEDSTRNR BAAN 6       BAAN
8.30 1 D1   D2       1 8.30 2 D3 - D4       2 8.30 3 D5 - D6       3 8.30 4 G1 - G2       4 8.30 5 G3 - G4       5 8.30 6 C1 - C2       6
8.45 7 F1 - F2       1 8.45 8 A1 - A2       2 8.45 9 A3 - A4       3 8.45 10 E1 - E2       4 8.45 11 E3 - E4       5 8.45 12 C3 - C4       6
9.00 13 B1 - B2       1 9.00 14 B3 - B4       2 9.00 15 B5 - B6       3 9.00 16 F3 - F4       4 9.00 17 F5 - F6       5 9.00 18 C5 - C6       6
9.15 19 D7 - D1       1 9.15 20 D2 - D3       2 9.15 21 D4 - D5       3 9.15 22 G5 - G1       4 9.15 23 G2 - G3       5 9.15 24 E1 - E3       6
9.30 25 A1 - A3       1 9.30 26 A4 - A2       2 9.30 27 B1 - B3       3 9.30 28 B2 - B5       4 9.30 29 B4 - B6       5 9.30 30 E4 - E2       6
9.45 31 F1 - F3       1 9.45 32 F2 - F5       2 9.45 33 F4 - F6       3 9.45 34 D6 - D7       4 9.45 35 D1 - D3       5 9.45 36 D2 - D4       6
10.00 37 A1 - A4       1 10.00 38 A3 - A2       2 10.00 39 E1 - E4       3 10.00 40 E3 - E2       4 10.00 41 C1 - C3       5 10.00 42 C2 - C5       6
10.15 43 D5 - D7       1 10.15 44 D2 - D6       2 10.15 45 D1 - D4       3 10.15 46 G4 - G5       4 10.15 47 G1 - G3       5 10.15 48 C4 - C6       6
10.30 49 B1 - B5       1 10.30 50 B2 - B4       2 10.30 51 B3 - B6       3 10.30 52 F1 - F5       4 10.30 53 F2 - F4       5 10.30 54 F3 - F6       6
10.45 55 C1 - C5       1 10.45 56 G4 - G2       2 10.45 57 G3 - G5       3 10.45 58 D2 - D5       4 10.45 59 D3 - D6       5 10.45 60 D4 - D7       6
11.00 61 C2 - C4       1 11.00 62 C3 - C6       2 11.00 63 A1 - A2       3 11.00 64 A3 - A4       4 11.00 65 E1 - E2       5 11.00 66 E3 - E4       6
11.15 67 F1 - F4       1 11.15 68 F2 - F6       2 11.15 69 F3 - F5       3 11.15 70 B1 - B4       4 11.15 71 B3 - B5       5 11.15 72 B2 - B6       6
11.30 73 C1 - C4       1 11.30 74 G1 - G4       2 11.30 75 G2 - G5       3 11.30 76 D1 - D5       4 11.30 77 D4 - D6       5 11.30 78 D3 - D7       6
11.45 79 A1 - A3       1 11.45 80 A4 - A2       2 11.45 81 E1 - E3       3 11.45 82 E4 - E2       4 11.45 83 C3 - C5       5 11.45 84 C2 - C6       6
12.00 85 B4 - B5       1 12.00 86 B1 - B6       2 12.00 87 B2 - B3       3 12.00 88 F1 - F6       4 12.00 89 F4 - F5       5 12.00 90 F2 - F3       6
12.15 91 E1 - E4       1 12.15 92 C4 - C5       2 12.15 93 C1 - C6       3 12.15 94 A1 - A4       4 12.15 95 A3 - A2       5 12.15 96 E3 - E2       6
12.30 97             1 12.30 98 D1 - D6       2 12.30 99 D2 - D7       3 12.30 100 D3 - D5       4 12.30 101 C2 - C3       5 12.30 102             6
                                                                                                           

De MIXen beginnen meteen na de dubbels om 12.45 uur!

De prijsuitreiking is om 17.05uur in de zaal.

==============================================================================================

Poule A (HD A)     TOTAAL SALDO +/-  
A1   Mitchel Wondergem   Max Storn 0 0 0     0 0  
A2   Mark van der Ree   Hugo Smid 0 0 0     0 0  
A3   Joris Baas   Ronald Veldman 0 0 0     0 0  
A4   Mike van Aartrijk   Raymond Schaddelee 0 0 0     0 0  
                BAAN      
8.45 8 A1 - A2       2        
8.45 9 A3 - A4       3        
                      + -
9.30 25 A1 - A3       1   koppel 1 0 0
9.30 26 A4 - A2       2   koppel 2 0 0
                    koppel 3 0 0
10.00 37 A1 - A4       1   koppel 4 0 0
10.00 38 A3 - A2       2        
                         
                         
                         
Poule A (HD A) Return     TOTAAL SALDO +/-  
A1   Mitchel Wondergem   Max Storn 0 0 0     0 0  
A2   Mark van der Ree   Hugo Smid 0 0 0     0 0  
A3   Joris Baas   Ronald Veldman 0 0 0     0 0  
A4   Mike van Aartrijk   Raymond Schaddelee 0 0 0     0 0  
                BAAN      
11.00 63 A1 - A2       3        
11.00 64 A3 - A4       4        
                      + -
11.45 79 A1 - A3       1   koppel 1 0 0
11.45 80 A4 - A2       2   koppel 2 0 0
                    koppel 3 0 0
12.15 94 A1 - A4       4   koppel 4 0 0
12.15 95 A3 - A2       5        

==============================================================================================

Poule B (HD B1) TOTAAL SALDO +/-  
B1   Nick Bresser   Patrick Voogd 0 0 0 0 0 0 0  
B2   Marc Pouw   Andre de Vries 0 0 0 0 0 0 0  
B3   Mike Raaijmakers   Patrick van Os 0 0 0 0 0 0 0  
B4   Collin Verhoeven   Dennis Verhoeven 0 0 0 0 0 0 0  
B5   Arno Claassen   Ad Bennaars  0 0 0 0 0 0 0  
B6   Arthur Kraak   Nathan van Dijke 0 0 0 0 0 0 0  
                BAAN      
9.00 13 B1 - B2       1        
9.00 14 B3 - B4       2        
9.00 15 B5 - B6       3        
                         
9.30 27 B1 - B3       3     + -
9.30 28 B2 - B5       4   koppel 1 0 0
9.30 29 B4 - B6       5   koppel 2 0 0
                    koppel 3 0 0
10.30 49 B1 - B5       1   koppel 4 0 0
10.30 50 B2 - B4       2   koppel 5 0 0
10.30 51 B3 - B6       3   koppel 6 0 0
                         
11.15 70 B1 - B4       4        
11.15 71 B3 - B5       5        
11.15 72 B2 - B6       6        
                         
12.00 85 B4 - B5       1        
12.00 86 B1 - B6       2        
12.00 87 B2 - B3       3        

==============================================================================================

Poule C (HD B2) TOTAAL SALDO +/-  
C1   Peter Verheijen   Ab de Rijke 0 0 0 0 0 0 0  
C2   Cor Maas   Ron Blom 0 0 0 0 0 0 0  
C3   Dennis Uijtterlinde   Perry van Dijk 0 0 0 0 0 0 0  
C4   Patrick van der Staaij   Herman Aalbers 0 0 0 0 0 0 0  
C5   Ruud Meijer   Frits Sleebos 0 0 0 0 0 0 0  
C6   Frans Guddee   Jerry Kwestro 0 0 0 0 0 0 0  
                BAAN      
8.30 6 C1 - C2       6        
8.45 12 C3 - C4       6        
9.00 18 C5 - C6       6        
                         
10.00 41 C1 - C3       5     + -
10.00 42 C2 - C5       6   koppel 1 0 0
10.15 48 C4 - C6       6   koppel 2 0 0
                    koppel 3 0 0
10.45 55 C1 - C5       1   koppel 4 0 0
11.00 61 C2 - C4       1   koppel 5 0 0
11.00 62 C3 - C6       2   koppel 6 0 0
                         
11.30 73 C1 - C4       1        
11.45 83 C3 - C5       5        
11.45 84 C2 - C6       6        
                         
12.15 92 C4 - C5       2        
12.15 93 C1 - C6       3        
12.30 101 C2 - C3       5        

==============================================================================================

Poule D (HD C/D) TOTAAL SALDO +/-  
D1   Michel Vermaat   Paul Kalkhoven 0 0 0 0 0 0 0 0  
D2   Wout de Groot   Ingmar de Baat 0 0 0 0 0 0 0 0  
D3   Remko Jobse   Jan Cees van Dorp 0 0 0 0 0 0 0 0  
D4   Piet Dubbelman   Tim Tiemessen 0 0 0 0 0 0 0 0  
D5   Niek Leenman   Chris Tromp 0 0 0 0 0 0 0 0  
D6   Ruud de Boer   Patrick Vuik 0 0 0 0 0 0 0 0  
D7   Youri Leenman   Joël Huisman 0 0 0 0 0 0 0 0  
                Baan        
8.30 1 D1 - D2       1          
8.30 2 D3 - D4       2          
8.30 3 D5 - D6       3          
                           
9.15 19 D7 - D1       1       + -
9.15 20 D2 - D3       2     koppel 1 0 0
9.15 21 D4 - D5       3     koppel 2 0 0
                      koppel 3 0 0
9.45 34 D6 - D7       4     koppel 4 0 0
9.45 35 D1 - D3       5     koppel 5 0 0
9.45 36 D2 - D4       6     koppel 6 0 0
                      koppel 7 0 0
10.15 43 D5 - D7       1          
10.15 44 D2 - D6       2          
10.15 45 D1 - D4       3          
                           
10.45 58 D2 - D5       4          
10.45 59 D3 - D6       5          
10.45 60 D4 - D7       6          
                           
11.30 76 D1 - D5       4          
11.30 77 D4 - D6       5          
11.30 78 D3 - D7       6          
                           
12.30 98 D1 - D6       2          
12.30 99 D2 - D7       3          
12.30 100 D3 - D5       4          

==============================================================================================

Poule E (DD A/B)     TOTAAL SALDO +/-  
E1   Carly Noordermeer   Samantha Stoop 0 0 0     0 0  
E2   Daniëlle Timmers   Katja Kleij 0 0 0     0 0  
E3   Annette ten Wolde   Anita van't Hoff 0 0 0     0 0  
E4   Pleunie Voogd   Patricia Kwestro 0 0 0     0 0  
                BAAN      
8.45 10 E1 - E2       4        
8.45 11 E3 - E4       5        
                      + -
9.15 24 E1 - E3       6   koppel 1 0 0
9.30 30 E4 - E2       6   koppel 2 0 0
                    koppel 3 0 0
10.00 39 E1 - E4